Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
   Uusi käyttäjä?

open1

La 27.7.2019 Darmstadt

Open 1. Liga Vorrunde B
09:00 Kenttä 1 Funatics - Family Ultimate 11 - 15
09:00 Kenttä 2 Hardfisch - 7Schwaben 13 - 15
10:40 Kenttä 1 M.U.C. - GeRey 15 - 10
10:40 Kenttä 2 Wall City - Ars Ludendi 15 - 12
12:00 Kenttä 1 Family Ultimate - Hardfisch 15 - 11
12:20 Kenttä 2 7Schwaben - Funatics 15 - 5
13:45 Kenttä 1 Ars Ludendi - M.U.C. 14 - 15
13:45 Kenttä 2 GeRey - Wall City 14 - 15
15:25 Kenttä 1 Family Ultimate - 7Schwaben 10 - 15
15:25 Kenttä 2 Hardfisch - Funatics 15 - 11
17:20 Kenttä 1 M.U.C. - Wall City 13 - 15
17:20 Kenttä 2 GeRey - Ars Ludendi 13 - 15

La 27.7.2019 Gemmrigheim

Open 1. Liga Vorrunde A
09:00 Kenttä 1 Kiel2 - Frank N. 11 - 15
09:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - Heidees 13 - 15
10:40 Kenttä 1 Bad Skid - BORA 15 - 9
10:40 Kenttä 2 Hässliche Erdferkel - Hucks Ultimate Berlin 15 - 11
12:20 Kenttä 1 Frank N. - Frizzly Bears 14 - 15
12:20 Kenttä 2 Heidees - Kiel2 15 - 13
14:00 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - Bad Skid 7 - 15
14:00 Kenttä 2 BORA - Hässliche Erdferkel 13 - 15
15:40 Kenttä 1 Frank N. - Heidees 11 - 15
15:40 Kenttä 2 Frizzly Bears - Kiel2 15 - 11
17:20 Kenttä 1 Bad Skid - Hässliche Erdferkel 15 - 11
17:20 Kenttä 2 BORA - Hucks Ultimate Berlin 15 - 10

Su 28.7.2019 Darmstadt

Open 1. Liga Vorrunde B
09:00 Kenttä 1 Family Ultimate - Ars Ludendi 11 - 15
09:00 Kenttä 2 Wall City - Hardfisch 15 - 13
10:40 Kenttä 1 M.U.C. - Funatics 15 - 7
10:40 Kenttä 2 7Schwaben - GeRey 15 - 8
12:20 Kenttä 1 Wall City - Family Ultimate 15 - 10
12:20 Kenttä 2 Ars Ludendi - Hardfisch 15 - 11
14:00 Kenttä 1 7Schwaben - M.U.C. 15 - 12
14:00 Kenttä 2 Funatics - GeRey 10 - 15

Su 28.7.2019 Gemmrigheim

Open 1. Liga Vorrunde A
09:00 Kenttä 1 Frank N. - Hucks Ultimate Berlin 15 - 9
09:00 Kenttä 2 Hässliche Erdferkel - Frizzly Bears 10 - 15
10:40 Kenttä 1 Bad Skid - Kiel2 15 - 10
10:40 Kenttä 2 Heidees - BORA 15 - 11
12:20 Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Frank N. 12 - 15
12:20 Kenttä 2 Hucks Ultimate Berlin - Frizzly Bears 6 - 15
14:00 Kenttä 1 Heidees - Bad Skid 8 - 15
14:00 Kenttä 2 Kiel2 - BORA 8 - 15

La 7.9.2019 Aachen

Open 1. Liga Vorrunde A
09:00 Kenttä 1 Hucks Ultimate Berlin - Heidees 14 - 15
09:00 Kenttä 2 Kiel2 - Hässliche Erdferkel 11 - 15
10:40 Kenttä 1 Frizzly Bears - Bad Skid 2 - 15
10:40 Kenttä 2 BORA - Frank N. 15 - 9
12:20 Kenttä 1 Heidees - Hässliche Erdferkel 9 - 15
12:20 Kenttä 2 Hucks Ultimate Berlin - Kiel2 15 - 14
14:00 Kenttä 1 Bad Skid - Frank N. 15 - 8
14:00 Kenttä 2 Frizzly Bears - BORA 14 - 15
Open 1. Liga Vorrunde B
09:00 Kenttä 3 Ars Ludendi - 7Schwaben 8 - 15
09:00 Kenttä 4 Funatics - Wall City 4 - 15
10:40 Kenttä 3 Hardfisch - M.U.C. 9 - 15
10:40 Kenttä 4 GeRey - Family Ultimate 15 - 9
12:20 Kenttä 3 7Schwaben - Wall City 13 - 15
12:20 Kenttä 4 Ars Ludendi - Funatics 15 - 10
14:00 Kenttä 3 M.U.C. - Family Ultimate 15 - 12
14:00 Kenttä 4 Hardfisch - GeRey 15 - 8
Open 1. Liga Top 8
18:10 Kenttä 1 Heidees - M.U.C. 11 - 15
18:10 Kenttä 2 Wall City - BORA 15 - 14
18:10 Kenttä 3 Bad Skid - Ars Ludendi 15 - 8
18:10 Kenttä 4 7Schwaben - Frizzly Bears 15 - 9
Open 1. Liga Zwischen C
16:30 Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Funatics 15 - 12
16:30 Kenttä 2 Hucks Ultimate Berlin - GeRey 9 - 15
Open 1. Liga Zwischen D
16:30 Kenttä 3 Hardfisch - Kiel2 15 - 7
16:30 Kenttä 4 Family Ultimate - Frank N. 8 - 15

Su 8.9.2019 Aachen

Open 1. Liga Top 8 Semifinals
10:40 Kenttä 1 Wall City - M.U.C. 10 - 15
10:40 Kenttä 2 Bad Skid - 7Schwaben 15 - 9
10:40 Kenttä 3 BORA - Heidees 9 - 15
10:40 Kenttä 4 Ars Ludendi - Frizzly Bears 15 - 14
Open 1. Liga Top 8 Finals
14:00 Kenttä 2 7Schwaben - Wall City 15 - 14
14:00 Kenttä 3 Ars Ludendi - Heidees 14 - 15
14:00 Kenttä 4 Frizzly Bears - BORA 15 - 7
14:30 Kenttä 1 Bad Skid - M.U.C. 15 - 8
Open 1. Liga Zwischen C
09:00 Kenttä 1 GeRey - Hässliche Erdferkel 9 - 15
09:00 Kenttä 2 Hucks Ultimate Berlin - Funatics 12 - 14
Open 1. Liga Zwischen D
09:00 Kenttä 3 Frank N. - Hardfisch 10 - 15
09:00 Kenttä 4 Family Ultimate - Kiel2 14 - 15
Open 1. Liga Spiel um Platz 9
12:20 Kenttä 1 Hässliche Erdferkel - Hardfisch 12 - 15
Open 1. Liga Relegationsspiel (Platz 11)
12:20 Kenttä 2 GeRey - Kiel2 15 - 13
12:20 Kenttä 3 Frank N. - Funatics 15 - 3
Open 1. Liga Spiel um Platz 15
12:20 Kenttä 4 Hucks Ultimate Berlin - Family Ultimate 15 - 0

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 12.11.2019 21:39