Quali NO

La 14.12.2019 Dresden

U17 Quali NO Jeder gegen Jeden
10:30 Kenttä 1 Pizza Volante 2 - Drehst'n Deckel ? - ?
10:55 Kenttä 1 Pizza Volante - Disckick ? - ? Otteluhistoria
11:50 Kenttä 1 Endzonis - Pizza Volante 2 ? - ?
12:15 Kenttä 1 Disckick - Drehst'n Deckel ? - ? Otteluhistoria
13:10 Kenttä 1 Pizza Volante - Endzonis ? - ? Otteluhistoria
13:35 Kenttä 1 Disckick - Pizza Volante 2 ? - ?
14:30 Kenttä 1 Drehst'n Deckel - Endzonis ? - ?
14:55 Kenttä 1 Pizza Volante 2 - Pizza Volante ? - ?
15:50 Kenttä 1 Endzonis - Disckick ? - ? Otteluhistoria
16:15 Kenttä 1 Drehst'n Deckel - Pizza Volante ? - ? Otteluhistoria

Quali NW

La 14.12.2019 Osnabrück

U20 Quali NW Vorrunde U20
10:55 Kenttä 2 Cologne Colibris - UFO ? - ? Otteluhistoria
11:20 Kenttä 1 Äitschbees - Seans's Sheep ? - ? Otteluhistoria
12:50 Kenttä 1 Äitschbees - Cologne Colibris ? - ? Otteluhistoria
12:50 Kenttä 2 Seans's Sheep - UFO ? - ? Otteluhistoria
14:20 Kenttä 2 Seans's Sheep - Cologne Colibris ? - ? Otteluhistoria
14:45 Kenttä 1 UFO - Äitschbees ? - ? Otteluhistoria
U20 Quali NW Finale U20
16:15 Kenttä 2 Vorrunde U20 1 - Vorrunde U20 2 ? - ?
U20 Quali NW Kleines Finale U20
16:15 Kenttä 1 Vorrunde U20 3 - Vorrunde U20 4 ? - ?
U17 Quali NW Jeder gegen Jeden
10:30 Kenttä 1 TV Verl - Seans Sheep ? - ?
10:30 Kenttä 2 TV Südkamen 1986 e. V. - UFO ? - ?
10:55 Kenttä 1 Cologne Colibris - Äitschbees ? - ? Otteluhistoria
12:00 Kenttä 2 TV Südkamen 1986 e. V. - Seans Sheep ? - ?
12:25 Kenttä 1 Cologne Colibris - TV Verl ? - ? Otteluhistoria
12:25 Kenttä 2 UFO - Äitschbees ? - ? Otteluhistoria
13:55 Kenttä 1 TV Südkamen 1986 e. V. - Cologne Colibris ? - ?
13:55 Kenttä 2 UFO - Seans Sheep ? - ?
14:20 Kenttä 1 Äitschbees - TV Verl ? - ? Otteluhistoria
15:25 Kenttä 2 UFO - Cologne Colibris ? - ? Otteluhistoria
15:50 Kenttä 1 TV Verl - TV Südkamen 1986 e. V. ? - ?
15:50 Kenttä 2 Seans Sheep - Äitschbees ? - ?
17:20 Kenttä 1 TV Verl - UFO ? - ? Otteluhistoria
17:20 Kenttä 2 Äitschbees - TV Südkamen 1986 e. V. ? - ?
17:45 Kenttä 1 Seans Sheep - Cologne Colibris ? - ?
U14 Quali NW Vorrunde U14
11:30 Kenttä 2 Seans's Sheep - Cologne Colibris ? - ? Otteluhistoria
11:55 Kenttä 1 UFO - Äitschbees ? - ? Otteluhistoria
13:25 Kenttä 1 UFO - Seans's Sheep ? - ? Otteluhistoria
13:25 Kenttä 2 Äitschbees - Cologne Colibris ? - ? Otteluhistoria
14:55 Kenttä 2 Äitschbees - Seans's Sheep ? - ? Otteluhistoria
15:20 Kenttä 1 Cologne Colibris - UFO ? - ? Otteluhistoria
U14 Quali NW Finale U14
16:50 Kenttä 1 Vorrunde U14 1 - Vorrunde U14 2 ? - ?
U14 Quali NW Kleines Finale U14
16:50 Kenttä 2 Vorrunde U14 3 - Vorrunde U14 4 ? - ?

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 14.12.2019 05:47