Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
   Uusi käyttäjä?

Beach Beach Mixed U20 U14 U17 damen1 damen2n damen2s open1 open2n open2s open3nw open3no open3s mixed1 mixed2n mixed2s mixed3nw mixed3no mixed3sw mixed3so mixed4nw mixed4no masters grandmasters Pokal Open Pokal Damen Quali SW Quali NW Quali NO Quali SO All groupings

La 27.7.2019 Bad Rappenau

Open 2. Liga Süd Vorrunde A
09:00 Kenttä 1 Gummibärchen - 2MUCL 15 - 4
09:00 Kenttä 2 Wolpertinger - 7Schwaben II 14 - 15
10:40 Kenttä 1 Feldrenner - Force Middle 7 - 15
10:40 Kenttä 2 Bad Raps - THW 15 - 11
12:20 Kenttä 1 7Schwaben II - Gummibärchen 5 - 15
12:20 Kenttä 2 2MUCL - Wolpertinger 9 - 15
14:00 Kenttä 1 THW - Feldrenner 15 - 9
14:00 Kenttä 2 Force Middle - Bad Raps 9 - 15
15:40 Kenttä 1 Gummibärchen - Wolpertinger 15 - 12
15:40 Kenttä 2 2MUCL - 7Schwaben II 15 - 10
17:20 Kenttä 1 Force Middle - THW 15 - 10
17:20 Kenttä 2 Feldrenner - Bad Raps 6 - 15

Su 28.7.2019 Bad Rappenau

Open 2. Liga Süd Vorrunde A
09:00 Kenttä 1 Feldrenner - 7Schwaben II 15 - 10
09:00 Kenttä 2 Wolpertinger - Force Middle 15 - 10
10:40 Kenttä 1 Bad Raps - 2MUCL 15 - 14
10:40 Kenttä 2 Gummibärchen - THW 15 - 8
12:20 Kenttä 1 Wolpertinger - Feldrenner 15 - 5
12:20 Kenttä 2 7Schwaben II - Force Middle 14 - 15
14:00 Kenttä 1 Bad Raps - Gummibärchen 15 - 9
14:00 Kenttä 2 THW - 2MUCL 13 - 11

La 7.9.2019 Ulm

Open 2. Liga Süd Vorrunde A
09:00 Kenttä 7 THW - Wolpertinger 8 - 15
09:00 Kenttä 8 7Schwaben II - Bad Raps 8 - 15
10:40 Kenttä 7 2MUCL - Feldrenner 13 - 15
10:40 Kenttä 8 Force Middle - Gummibärchen 9 - 15
12:20 Kenttä 7 7Schwaben II - THW 7 - 15
12:20 Kenttä 8 Bad Raps - Wolpertinger 15 - 14
14:00 Kenttä 7 Force Middle - 2MUCL 12 - 13
14:00 Kenttä 8 Gummibärchen - Feldrenner 15 - 7
Open 2. Liga Süd Top 4
18:10 Kenttä 7 Bad Raps - Force Middle 15 - 13
18:10 Kenttä 8 Gummibärchen - Wolpertinger 15 - 8
Open 2. Liga Süd Bottom 4
16:30 Kenttä 7 THW - 7Schwaben II 15 - 5
16:30 Kenttä 8 Feldrenner - 2MUCL 14 - 15

Su 8.9.2019 Ulm

Open 2. Liga Süd Top 4
10:40 Kenttä 7 Wolpertinger - Bad Raps 11 - 15
10:40 Kenttä 8 Force Middle - Gummibärchen 10 - 15
14:00 Kenttä 7 Bad Raps - Gummibärchen 15 - 12
14:00 Kenttä 8 Wolpertinger - Force Middle 15 - 14
Open 2. Liga Süd Bottom 4
09:00 Kenttä 7 2MUCL - THW 11 - 13
09:00 Kenttä 8 7Schwaben II - Feldrenner 9 - 15
12:20 Kenttä 7 THW - Feldrenner 15 - 12
12:20 Kenttä 8 2MUCL - 7Schwaben II 15 - 5

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 21.11.2019 19:15