Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Damen 1 Damen 2N Damen 2S Damen 3 Open 1 Open 2 N Open 2 S Open 3 NO Without grouping Open 3 NW Open 3 SW Open 3 SO Open 4 NW Open 4 NO Open 4 SW Quali NW Quali NO mixed1 mixed2 mixed3 mixed4 All groupings

La 25.1.2020

Ulm Kenttä 1
09:00 Hässliche Erdferkel - UltimateAmSee Open 1. Liga Pool A 15 - 6
09:50 Frizzly Bears - Zamperl Open 1. Liga Pool A 13 - 15
10:40 Cultimaters - ULMtimates Open 1. Liga Pool A 15 - 9
11:30 UFO Osnabrück - Hucks Ultimate Berlin Open 1. Liga Pool A 15 - 8
12:20 ULMtimates - Frizzly Bears Open 1. Liga Pool A 10 - 15
13:10 Hucks Ultimate Berlin - Hässliche Erdferkel Open 1. Liga Pool A 6 - 15
14:00 UltimateAmSee - UFO Osnabrück Open 1. Liga Pool A 12 - 15
14:50 Zamperl - Cultimaters Open 1. Liga Pool A 12 - 15
15:40 Hässliche Erdferkel - UFO Osnabrück Open 1. Liga Pool A 15 - 10
16:30 Frizzly Bears - Cultimaters Open 1. Liga Pool A 9 - 15
17:20 UltimateAmSee - Hucks Ultimate Berlin Open 1. Liga Pool A 10 - 15
18:10 Zamperl - ULMtimates Open 1. Liga Pool A 15 - 10

Su 26.1.2020

Ulm Kenttä 1
09:00 Frizzly Bears - Hucks Ultimate Berlin Open 1. Liga Pool A 15 - 9
09:50 Hässliche Erdferkel - ULMtimates Open 1. Liga Pool A 15 - 14
10:40 UFO Osnabrück - Zamperl Open 1. Liga Pool A 15 - 9
11:30 Cultimaters - UltimateAmSee Open 1. Liga Pool A 15 - 11
12:20 UFO Osnabrück - Frizzly Bears Open 1. Liga Pool A 15 - 14
13:10 Cultimaters - Hässliche Erdferkel Open 1. Liga Pool A 11 - 15
14:00 Hucks Ultimate Berlin - Zamperl Open 1. Liga Pool A 12 - 14
14:50 ULMtimates - UltimateAmSee Open 1. Liga Pool A 15 - 11

La 15.2.2020

Gemmrigheim Kenttä 1
09:00 ToGetHer - Frühsport 0,2 Open 1. Liga Pool B 15 - 5
09:50 Heidees - Ars Ludendi Open 1. Liga Pool B 15 - 5
10:40 Goldfingers - Fischbees Open 1. Liga Pool B 15 - 9
11:30 THW - Frisbee Fieber Open 1. Liga Pool B 11 - 15
12:20 Fischbees - Heidees Open 1. Liga Pool B 10 - 15
13:10 Frisbee Fieber - ToGetHer Open 1. Liga Pool B 12 - 15
14:00 Frühsport 0,2 - THW Open 1. Liga Pool B 15 - 11
14:50 Ars Ludendi - Goldfingers Open 1. Liga Pool B 11 - 15
15:40 ToGetHer - THW Open 1. Liga Pool B 15 - 10
16:30 Heidees - Goldfingers Open 1. Liga Pool B 15 - 11
17:20 Frühsport 0,2 - Frisbee Fieber Open 1. Liga Pool B 14 - 15
18:10 Ars Ludendi - Fischbees Open 1. Liga Pool B 5 - 15

Su 16.2.2020

Gemmrigheim Kenttä 1
09:00 Heidees - Frisbee Fieber Open 1. Liga Pool B 15 - 14
09:50 ToGetHer - Fischbees Open 1. Liga Pool B 15 - 4
10:40 THW - Ars Ludendi Open 1. Liga Pool B 15 - 7
11:30 Goldfingers - Frühsport 0,2 Open 1. Liga Pool B 15 - 8
12:20 THW - Heidees Open 1. Liga Pool B 11 - 15
13:10 Goldfingers - ToGetHer Open 1. Liga Pool B 12 - 15
14:00 Frisbee Fieber - Ars Ludendi Open 1. Liga Pool B 15 - 10
14:50 Fischbees - Frühsport 0,2 Open 1. Liga Pool B 15 - 9

La 29.2.2020

Gemmrigheim Kenttä 1
09:00 ULMtimates - UFO Osnabrück Open 1. Liga Pool A ? - ?
09:50 Hucks Ultimate Berlin - Cultimaters Open 1. Liga Pool A ? - ?
10:40 UltimateAmSee - Frizzly Bears Open 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
11:30 Zamperl - Hässliche Erdferkel Open 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
12:20 Hucks Ultimate Berlin - ULMtimates Open 1. Liga Pool A ? - ?
13:10 Zamperl - UltimateAmSee Open 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Cultimaters - UFO Osnabrück Open 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:50 Hässliche Erdferkel - Frizzly Bears Open 1. Liga Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:40 Pool A 7 - Pool B 6 Open 1. Liga Pool C ? - ?
16:30 Pool A 5 - Pool B 8 Open 1. Liga Pool C ? - ?
17:20 Pool A 2 - Pool B 3 Open 1. Liga Finale 1-8 ? - ?
18:10 Pool A 1 - Pool B 4 Open 1. Liga Finale 1-8 ? - ?
Gemmrigheim Kenttä 2
09:00 Fischbees - THW Open 1. Liga Pool B ? - ?
09:50 Frisbee Fieber - Goldfingers Open 1. Liga Pool B ? - ?
10:40 Frühsport 0,2 - Heidees Open 1. Liga Pool B ? - ? Otteluhistoria
11:30 Ars Ludendi - ToGetHer Open 1. Liga Pool B ? - ?
12:20 Frisbee Fieber - Fischbees Open 1. Liga Pool B ? - ?
13:10 Ars Ludendi - Frühsport 0,2 Open 1. Liga Pool B ? - ? Otteluhistoria
14:00 Goldfingers - THW Open 1. Liga Pool B ? - ?
14:50 ToGetHer - Heidees Open 1. Liga Pool B ? - ? Otteluhistoria
15:40 Pool B 7 - Pool A 6 Open 1. Liga Pool D ? - ?
16:30 Pool B 5 - Pool A 8 Open 1. Liga Pool D ? - ?
17:20 Pool B 2 - Pool A 3 Open 1. Liga Finale 1-8 ? - ?
18:10 Pool B 1 - Pool A 4 Open 1. Liga Finale 1-8 ? - ?

Su 1.3.2020

Gemmrigheim Kenttä 1
09:00 Pool A 7 - Pool B 8 Open 1. Liga Pool C ? - ?
09:50 Pool B 6 - Pool A 5 Open 1. Liga Pool C ? - ?
10:40 QF Winner 1 - QF Winner 2 Open 1. Liga Finale 1-8 Semifinals ? - ?
11:30 QF Winner 3 - QF Winner 4 Open 1. Liga Finale 1-8 Semifinals ? - ?
12:20 Pool C 2 - Pool D 3 Open 1. Liga Spiel um Platz 11a ? - ?
13:10 Pool C 3 - Pool D 2 Open 1. Liga Spiel um Platz 11b ? - ?
14:00 SF Loser 1 - SF Loser 2 Open 1. Liga Finale 1-8 Finals ? - ?
14:50 SF Winner 1 - SF Winner 2 Open 1. Liga Finale 1-8 Finals ? - ?
Gemmrigheim Kenttä 2
09:00 Pool B 7 - Pool A 8 Open 1. Liga Pool D ? - ?
09:50 Pool A 6 - Pool B 5 Open 1. Liga Pool D ? - ?
10:40 QF Loser 1 - QF Loser 2 Open 1. Liga Finale 1-8 Semifinals ? - ?
11:30 QF Loser 3 - QF Loser 4 Open 1. Liga Finale 1-8 Semifinals ? - ?
12:20 Pool C 4 - Pool D 4 Open 1. Liga Spiel um Platz 15 ? - ?
13:10 Pool C 1 - Pool D 1 Open 1. Liga Spiel um Platz 9 ? - ?
14:00 SF Loser 3 - SF Loser 4 Open 1. Liga Finale 1-8 Finals ? - ?
14:50 SF Winner 3 - SF Winner 4 Open 1. Liga Finale 1-8 Finals ? - ?

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 21.2.2020 16:33