Pelikone
de_DE.utf8 en_GB.utf8 fi_FI.utf8
 Uusi käyttäjä?
 

Damen 1 Damen 2N Damen 2S Damen 3 Open 1 Open 2 N Open 2 S Open 3 NO Without grouping Open 3 NW Open 3 SW Open 3 SO Open 4 NW Open 4 NO Open 4 SW Quali NW Quali NO mixed1 mixed2 mixed3 mixed4 All groupings

La 15.2.2020

Regensburg Kenttä 1
09:30 Ratisbona Eagles - TriSa Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 9
10:20 Würzburg Ultimate Wolves - Team Südsee Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 14
11:10 Gummibärchen - Feldrenner Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 10
12:00 Disc-o-Fever - Friss die Frisbee Open 2. Liga Süd Pool A 8 - 15
12:50 Team Südsee - Ratisbona Eagles Open 2. Liga Süd Pool A 10 - 14
13:40 TriSa - Würzburg Ultimate Wolves Open 2. Liga Süd Pool A 5 - 15
14:30 Friss die Frisbee - Gummibärchen Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 10
15:20 Feldrenner - Disc-o-Fever Open 2. Liga Süd Pool A 12 - 15
16:10 Ratisbona Eagles - Würzburg Ultimate Wolves Open 2. Liga Süd Pool A 11 - 15
17:00 TriSa - Team Südsee Open 2. Liga Süd Pool A 13 - 15
17:50 Feldrenner - Friss die Frisbee Open 2. Liga Süd Pool A 9 - 15
18:40 Gummibärchen - Disc-o-Fever Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 10

Su 16.2.2020

Regensburg Kenttä 1
09:00 Team Südsee - Feldrenner Open 2. Liga Süd Pool A 12 - 10
09:50 Würzburg Ultimate Wolves - Gummibärchen Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 11
10:40 Disc-o-Fever - Ratisbona Eagles Open 2. Liga Süd Pool A 7 - 15
11:30 Friss die Frisbee - TriSa Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 5
12:20 Würzburg Ultimate Wolves - Feldrenner Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 2
13:10 Gummibärchen - Team Südsee Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 11
14:00 Ratisbona Eagles - Friss die Frisbee Open 2. Liga Süd Pool A 9 - 15
14:50 Disc-o-Fever - TriSa Open 2. Liga Süd Pool A 15 - 6

La 29.2.2020

Karlsruhe Rennbuckelhalle Kenttä 1
09:00 Friss die Frisbee - Würzburg Ultimate Wolves Open 2. Liga Süd Pool A ? - ?
09:50 Team Südsee - Disc-o-Fever Open 2. Liga Süd Pool A ? - ?
10:40 TriSa - Gummibärchen Open 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
11:30 Feldrenner - Ratisbona Eagles Open 2. Liga Süd Pool A ? - ?
12:20 Team Südsee - Friss die Frisbee Open 2. Liga Süd Pool A ? - ?
13:10 Disc-o-Fever - Würzburg Ultimate Wolves Open 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:00 Feldrenner - TriSa Open 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
14:50 Ratisbona Eagles - Gummibärchen Open 2. Liga Süd Pool A ? - ? Otteluhistoria
15:40 Pool A 5 - Pool A 8 Open 2. Liga Süd Finale 5-8 ? - ?
16:30 Pool A 6 - Pool A 7 Open 2. Liga Süd Finale 5-8 ? - ?
17:20 Pool A 1 - Pool A 4 Open 2. Liga Süd Finale 1-4 ? - ?
18:10 Pool A 2 - Pool A 3 Open 2. Liga Süd Finale 1-4 ? - ?

Su 1.3.2020

Karlsruhe Rennbuckelhalle Kenttä 1
09:00 Pool A 7 - Pool A 5 Open 2. Liga Süd Finale 5-8 ? - ?
09:50 Pool A 8 - Pool A 6 Open 2. Liga Süd Finale 5-8 ? - ?
10:40 Pool A 4 - Pool A 2 Open 2. Liga Süd Finale 1-4 ? - ?
11:30 Pool A 3 - Pool A 1 Open 2. Liga Süd Finale 1-4 ? - ?
12:20 Pool A 7 - Pool A 8 Open 2. Liga Süd Finale 5-8 ? - ?
13:10 Pool A 5 - Pool A 6 Open 2. Liga Süd Finale 5-8 ? - ?
14:00 Pool A 3 - Pool A 4 Open 2. Liga Süd Finale 1-4 ? - ?
14:50 Pool A 1 - Pool A 2 Open 2. Liga Süd Finale 1-4 ? - ?

Aikavyöhyke: Europe/Berlin. Paikallisaika: 28.2.2020 06:41